قیمت پتینه کاری

قیمت پتینه کاری

قیمت پتینه کاری روی دیوار در سال 1403را در این مقاله جستجو کنید.
فهرست

پتینه کاری یکی از رشته‌های دکوراسیون داخلی بوده که علاوه بر زیبایی دیوار، سبب پوشاندن عیوب ظاهری و ماندگاری بالای نما می‌شود. پتینه با ایجاد بافت برجسته روی دیوار زیبایی محیط را دوچندان می‌کند.

این تکنیک بر روی همه سطوح اعم از چوب، گچ، سیمان، آجر و شیشه با روش‌های مختلفی قابل اجرا بوده که انجام هر یک از روش‌ها سبب تغییر قیمت پتینه کاری می‌شود. قیمت پتینه کاری روی دیوار بر اساس مواد استفاده شده، متراژ، نوع سبک، تخصص پتینه کار، زیرکاری سطوح، قابل شستشو بودن و طرح انتخابی تعیین می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با هنر پتینه کاری و درآمد پتینه کاری این صفحات را مطالعه نمایید.

 

آخرین قیمت پتینه کاری در سال ۱۴۰۳

همانطور که گفته شد قیمت پتینه کاری با توجه به متراژ سطح بر اساس متر مربع سنجیده می‌شود. به دلیل نوسانات بازار قیمت ثابتی برای پتینه کاری وجود ندارد. جهت اطلاع دقیق از قیمت پتینه کاری در سال ۱۴۰۳ با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

قیمت پتینه کاری

تلفن‌های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر:

قیمت پتینه کاری(درآمد پتینه کار حرفه ای)

درآمد یک پتینه کار حرفه ای

به دلیل استقبال بی نظیر مردم از هنر پتینه کاری، معمولا در ساختمان‌های نوساز از این سبک می‌شود. همچنین در ساختمان‌های قدیمی نیز به دلیل ایجاد تنوع در طرح و رنگ دکوراسیون داخلی ساختمان و بازسازی منازل نیز پتینه کاری استفاده می‌شود. به طور میانگین درآمد یک پتینه کار حرفه ای در ماه بین ۸ تا ۱۰ میلیون تومان است.

مقاله پتینه کار حرفه ای شما را با هنر و سابقه این گروه هنری بیشتر آشنا می‌کند.

لیست قیمت پتینه کاری ۱۴۰۳

علاوه بر اینکه قیمت پتینه کاری بر اساس متر مربع و بر اساس ابعاد سطوح محاسبه می‌شود، نوع پتینه نیز در قیمت نهایی پتینه کاری دخیل است. در این بخش دستمزد پتینه کاری در قسمت‌های مختلف توضیح داده می‌شود.

  • قیمت پتینه روی دیوار ۱۴۰۳: 

نوع پتینه، طرح انتخابی، متراژ و روش اجرای پتینه کاری سبب نوسان قیمت پتینه روی دیوار شده است. به طور میانگین قیمت پتینه کاری روی دیوار در سال ۱۴۰۳ بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان است. در نظر داشته باشید اگر دیوار شما نیاز به زیرسازی داشته باشید قیمت نهایی پتینه روی دیوار نیز افزایش پیدا می‌کند.

  • قیمت پتینه ورق طلا ۱۴۰۳:

به‌طورکلی در صورت استفاده از روش پتینه کاری با ورق طلا برای پوشاندن دیوار، سقف، ستون یا گچبری، کارفرما باید هزینه بیتشری از دیگر روش‌ها مانند پتینه برجسته، ابروباد و کهنه کاری پرداخت کند. متوسط قیمت پتینه ورق طلا در سال ۱۴۰۳ حدود ۵۰۰ هزار تومان است. چنانچه پتینه کار از رنگ طلایی استفاده کند قیمت پتینه ورق طلا بیش از این مبلغ می‌شود.

  • قیمت نقاشی ساختمان ۱۴۰۳:

رنگ نقاشی ساختمان در سال ۱۴۰۳ برای هر متر بین ۷۰ هزار تومان تا ۱۵۰ هزار تومان تخمین زده شده است. این اختلاف قیمت به دلیل نوع رنگ انتخابی(پلاستیک، اکریلیک، روغنی، مولتی کالر و بلکا)، نوع سطح و متراژ است. در صورتی که سطوح مورد نظر نیاز به زیرسازی داشته باشد قیمت نهایی نقاشی ساختمان بیشتر می‌شود.

  • قیمت رنگ پتینه دیوار ۱۴۰۳:

رنگ پتینه دیوار نیز از ۲۰ هزار تومان تا ۳۵۰ هزار تومان با توجه به نوع پتینه در بازار موجود است. پیشنهاد می‌شود به منظور انتخاب مناسب رنگ پتینه کاری و زیبایی بیشتر فضا مقاله انتخاب رنگ پتینه کاری را حتما مطالعه کنید.

برای آشنایی با روش های نقاشی مدرن ساختمان و طراحی دیوارهای منزل این دو مقاله را به دقت مطالعه نمایید.

نمونه‌های انواع پتینه کاری

قیمت پتیته کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری
قیمت پتینه کاری

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم در مورد قیمت پتینه کاری و عوامل موثر بر آن صحبت کنیم. اگر به دنبال اجرای پتینه با کمترین هزینه و بهره گیری از مواد مرغوب در کوتاه ترین زمان ممکن هستید پیشنهاد می‌کنم گروه الهه پیروز را با نزدیک به یک دهه تجربه انتخاب کنید.

از هنر پتینه روی چوب چه می‌دانید ؟! این هنر جذاب را در این مقاله دنبال کنید. این لینک مقاله جامع در خصوص آموزش پتینه کاری توسط گروه پتینه کاری الهه پیروز می‌باشد.

قیمت پتینه کاری به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه پتینه کاری به متراژ سطح، متریال استفاده شده و نوع پتینه متفاوت می‌باشد.

بله، گروه الهه پیروز دوره‌های آموزشی پتینه کاری زیر نظر اساتید برجسته را برگزار خواهد کرد. خواهشمند است جهت اطلاع از زمان و مهلت ثبت نام دوره‌های آموزشی با شماره ۰۹۱۲۶۶۶۲۵۳۹ تماس بگیرید.

 

پتینه بر روی تمامی سطوح از جمله آهک، سیمان، چوب،، شیشه، سنگ و گچ اجرا خواهد شد.

۴/۵ - (۳ امتیاز)

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*